Aleksandar MN d.o.o.

locationBeograd, Tetovska 44
Card image cap

Potreban nam je:

REFERENT PRODAJE

Beograd

OPIS POSLA

  • Dnevna komunikacija sa mrežom kupaca i komercijalnim sektorom firme
  • Prodaja robnog asortimana firme
  • Sprovođenje poslovne strategije firme
  • Realizacija plana prodaje
  • Svakodnevna komunikacija i izvršenje svih aktivnosti vezanih za razvijanje i održavanje poslovnih odnosa sa kupcima u skladu sa internim standardima
  • Prikupljanje informacija o stanju na tržištu uz predlaganje mera o poboljšanju prodaje
  • Redovno vođenje i podnošenje definisanih izveštaja

USLOVI

  • Prednost će imati kandidati sa iskustvom u farmaciji ili kozmetici
  • Obavezno radno iskustvo na sličnim pozicijama minimum 2 godine
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Dobro poznavanje rada na računaru
  • Jake analitičke, pregovaračke i komunikacione sposobnosti

NUDIMO

  • Konstantnu edukaciju i mogućnost napredovanja