Podrum Palić

locationPalić, Josipa Kolumba 33
Card image cap

Potreban nam je:

Kompresorista

Palić

Opis poslova:

  • rukovanje mašinama, uređajima i opremom za obezbeđenje hlađenja
  • kontrolisanje i evidencija rada mernih sigurnosnih uređaja na rashladnom sistemu
  • evidencija režima rada uređaja za hlađenje i temperature komora
  • ugradnja rezervnih delova u mašine
  • popravka mašina u hladnjači
  • pravovremeno obaveštava o mogućim kvarovima na opremi
  • vodi brigu o tehničkoj ispravnosti i održavanju mašina

Uslovi:

  • III ili IV stepen stručne spreme mašinske ili elektro struke
  • radno iskustvo 1 godina

Prijave sa CV-om slati elektronskim putem.

Biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

Svim kandidatima se unapred zahvaljujemo na interesovanju za rad u našoj kompaniji i na ukazanom poverenju.