Inex Plus d.o.o.

locationBeograd, Beograd
Card image cap

Potrebni su nam:

Radnici u službi fizičko-tehničkog obezbeđenja

više izvršilaca u Beogradu, Novom Sadu, Kraljevu, Nišu, Šapcu, Čačku, Užicu, Boru, Majdanpeku, Subotica

Opis posla:

  • Obezbeđenje objekata u smenskom radu
  • Čuvanje objekata, postrojenja i imovine
  • Onemogućavanje pristupa neovlašćenim licima u objekte i prostorije
  • Sprovođenje mera kojima se obezbeđuje nesmetano obavljanje rada
  • Otkrivanje i sprečavanje pojava koje mogu ugroziti bezbednost imovine i ljudi

Od kandidata/kandidatkinja očekujemo:

  • Minimum III stepen obrazovanja
  • Aktivan rad u oblasti obezbeđenja objekata
  • Pouzdanost, dinamičnost i odgovornost
  • Uredna krivična evidencija
  • Da je kandidat psihofizički sposoban za obavljanje navedenog posla, a po odredbama Zakona o privatnom obezbeđenju

Veštine i osobine:

  • Visok nivo odgovornosti prema poslu i aktivan pristup dužnostima
  • Profesionalizam i predanost u poslu
  • Poželjan je PPZ kurs i kurs u rukovanju vatrenim oružjem
  • Poželjno da poseduje licencu za vršenje poslova fizičko-tehničke zaštite sa ili bez oružja

Nudimo Vam:

  • Redovnu isplatu zarada
  • Mogućnost usavršavanja i napredovanja