Dudi Co. d.o.o.

locationSubotica, Subotica
Card image cap

ZBOG OTVARANJA MINI CENTRA I LOGISTIČKOG CENTRA

Oglašavamo poziciju za radno mesto sa više potrebnih izvršilaca.

Od naših zaposlenih očekujemo kvalitet rada vidljiv u rezultatima u odnosu na doprinos ispunjavanja ciljeva preduzeća, odgovornost u radu, lojalnost i pozitivan životni stav.  Nudimo sigurnost u perspektivnoj, dinamičkoj kompaniji i mogućnost učenja i napredovanja, mogućnost stalnog zaposlenja i redovnu, stimulativnu zaradu.

TRGOVAC

Subotica

Opis posla:

  • prodajno savetovanje i usluživanje kupaca
  • kontrola ulazno-izlazne dokumentacije
  • planiranje i sprovođenje redovnnih i vanrednih kontrola robe, odgovornnost za stanje robe na lageru
  • administrativni poslovi vezani uz rad trgovine (zaprimanje robe, izveštaji o prodaji i postignutim rezultatima)
  • kontrola, slaganje i pozicioniranje artikala te održavanje prodajnog prostora
  • zaprimanje, evidencija, kontrola i sprovođenje reklamacija
  • obeležavanje robe, isticanje cena i deklaracija, promotivnih i drugih materijala
  • izrada ponuda, narudžba proizvoda, prezentacija novih proizvoda
  • redovno održavanje higijene maloprodajnog objekta
  • pregledanje rokova, redovno ažuriranje i praćenje cena
  • praćenje prodaje, predlaganje aktivnosti za unapređenje prodaje

Uslovi:

  • poznavanje rada na računaru

Prednosti:

  • iskustvo u trgovini
  • poznavanje tehničke robe
  • znanje jezika društvene sredine
  • dozvola B kategorije - aktivan vozač

Profil radnika:

  • precizna i organizovana osoba, sposobna da uredno vodi svu potrebnu evidenciju i obavlja sve radne zadatke
  • odgovorna i vedra ličnost
  • visoko razvijene komunikativne i radne sposobnosti, uz sklonost ka timskom radu
  • inicijativa za unapređenje poslovanja

Nudimo:

  • mogućnost stalnog zaposlenja
  • sigurnu, redovnu i konkurentnu zaradu
  • mogućnost usavršavanja i napredovanja
  • stimulacije

Obavezno slanje CV-a sa slikom.