Interio Lux

locationJagodina, Ćuprijski put bb

Salon nameštaja INTERIO svoje poslovanje zasniva na prodaji nameštaja visokog kvaliteta i modernog dizajna. Dugogodišnja saradnja sa najprestižnijim proizvođačima nameštaja izdvojila je salon INTERIO kao vodeći na tržištu. Timski rad zaposlenih usmeren je ka cilju da kupcima pruži adekvatnu uslugu i visoki kvalitet.

Potreban nam je:

Prodavac

Jagodina

Opis posla:

  • Aktivno učestvovanje u prodaji
  • Naručivanje robe po zahtevu kupca
  • Poznavanje robe i praćenje zaliha robe
  • Svakodnevno uređivanje izložbenog prostora

Uslovi:

  • SSS
  • Poznavanje rada na računaru
  • Komunikativnost
  • Odgovornost i pouzdanost
  • Spremnost na timski rad

Nudimo:

  • Rad u uspešnoj i stabilnoj kompaniji
  • Priliku za profesionalni razvoj i napredovanje
  • Mogućnost dugoročnog zaposlenja
  • Redovnu zaradu
  • Prijatnu i kolegijalnu radnu sredinu

Ukoliko ste zainteresovani, pošaljite Vašu poslovnu biografiju (CV) elektronskim putem.