AMC Afrodite Mode Collection d.o.o.

locationBeograd, Beograd

Modna kuća AMC - Afrodite Mode Collection već 25 godina bavi se proizvodnjom i prodajom ženske garderobe.

Detaljnije o firmi na sajtu: www.amcafrodita.rs

Potreban nam je:

Prodavac u maloprodajnom objektu

Beograd, Novi Sad, Zlatibor

Uslovi za kandidate:

  • minimum III stepen stručne spreme
  • obavezno radno iskustvo u prodaji (minimum godinu dana)
  • obavezno znanje rada na računaru (posebno slanje e-mail-a i rada u POS-u)
  • ljubaznost, uslužnost, pozitivna energija

Prednosti za kandidate:

  • radno iskustvo u prodaji ženske garderobe
  • obrazovanje u polju trgovine

Osnovna zaduženja:

  • rad sa kupcima
  • rad na kasi
  • prijem i izlaganje robe po pravilima poslodavca
  • uredno vođenje dokumentacije vezane za rad MP objekta
  • održavanje MP objekta, izloga i magacina
  • redovno izveštavanje pretpostavljenih o radu MP objekta

Kandidatima nudimo:

  • redovnu isplatu zarade
  • rad u prijatnom okruženju

Ukoliko zadovoljavate uslove konkursa, molimo Vas da svoj CV predate isključivo preko sajta poslovi.infostud.com

Zadržavamo pravo da kontaktiramo samo kandidate koji uđu u uži izbor, a ostalim kandidatima se zahvaljujemo na interesovanju.