Konstruktor grupa d.o.o.

locationBeograd, Beograd

Konstruktor grupa d.o.o. se bavi pružanjem visokokvalitetnih usluga u sferi građevinskog inženjeringa. Od momenta osnivanja 2004. godine, sa velikim uspehom smo savladali mnoge projektne izazove. Osmišljavamo i realizujemo projekte različitih vrsta, obima, složenosti i rokova, ali jedna karakteristika uvek ostaje zajednička: sposobnost da saslušamo i razumemo klijentove zahteve i potrebe, i da kao tim koncipiramo projekat. Ako želiš da budeš deo uspešnog tima, stičeš nova znanja i veštine i radiš u prijatnom i dinamičnom okruženju, na izazovnim projektima, čekamo te.

Konstruktor grupa d.o.o. traži osobu za radno mesto:

VILJUŠKARISTA

Beograd

Potrebni uslovi:

  • KV radnik
  • Minimum 3 godine radnog iskustva

Od Vas očekujemo:

  • Marljivost u celodnevnom obavljanju radnih zadataka
  • Odgovornost u radu
  • Sposobnost dobre komunikacije s ljudima

Zaduženja:

  • Rad na viljuškaru pri utovaru, istovaru i manipulaciji materijalom

Nudimo mogućnost stalnog zaposlenja, dinamičnu radnu atmosferu zasnovanu na timskom radu, rad u stabilnoj kompaniji koja se konstantno razvija i stimulativnu zaradu i bonuse.

Svi zainteresovani kandidati mogu poslati svoj CV elektronskim putem.

Kliknite za broj telefona