Beaconhouse d.o.o.

locationBeograd, Gospodar Jevremova 45/III
Card image cap

Beaconhouse Centar za procenu i razvoj

  Konsultanska kompanija u oblasti ljudskih resursa.

U okviru našeg programa u procesu selekcije kandidata za posao uspešno povezujemo potrebe klijenata sa najboljim kadrovima na tržištu i ističemo korišćenje Harrison Assessmenta.

Naš klijent je kompanija Propulzija koja se bavi proizvodnjom POS displeja.

Propulzija je u mogućnosti da klijentima ponudi visoko kvalitetne POS displeje, koji nalaze primenu u različitim delatnostima, kako na domaćem tako i na inostranom tržištu.

Za našeg klijenta, jednog od lidera u oblasti proizvodnje POS displeja tražimo motivisane i dinamične kandidate za poziciju:

CNC operater na digitalnim mašinama

Mesto rada: Beograd - Rušanj

Opis posla:

  • Samostalan rad na najsavremenijim digitalnim mašinama za štampu po latex tehnologiji i CNC mašinama za sečenje
  • Kontrola i evidencija odštampanog materijala
  • Dorada i montaža odštampanog materijala
  • Redovno i vanredno održavanje alata i mašina u štampi
  • Održavanje reda i čistoće prostora štampe
  • Rad u smenama po potrebi
  • Kontrola utroška sirovina i materijala u skladu sa tehničkim uputstvima
  • Odgovornost za proizvodnju gotovog proizvoda
  • Vođenje računa o tempu rada i propisanim rokovima

Uslovi:

  • Minimum SSS (IV stepen)
  • Znanje engleskog jezika poželjno
  • Spretna i snalažljiva osoba
  • Organizovanost i tačnost
  • Pedantnost i odgovornost prema poslu
  • Timski rad
  • Prednost imaju kandidati sa iskustvom u struci

Nudimo:

  • Sigurno zaposlenje i redovnu isplatu zarade
  • Rad u prijateljskom timu
  • Sticanje novih veština

Ukoliko vidite sebe kao člana tima našeg partnera, molimo Vas da svoj CV sa fotografijom dostavite elektronskim putem.

Rok za prijavu: 13.11.2019.

Zahvaljujemo se svim kandidatima na interesovanju i prijavi, zadržavamo diskreciono pravo da kontaktiramo kandidate koji uđu u uži izbor.

Sve informacije će se tretirati sa krajnjom poverljivošću u svrhu sprovođenja selekcije za ovo radno mesto.