Kokice Pećina d.o.o.

locationBeograd, Beograd

Pećina je firma koja radi po principu franšize, svaki objekat ima svog vlasnika ali svi funkcionišemo po istim principima i sa istom misijom - da narodu ponudimo najbolje kokice!

Potrebni su nam:

Prodavci kokica

(više izvršilaca)

Beograd

Uslovi i opis posla:

  • Rad prodavaca je u dve smene, smene traju 6 sati, ali treba doći malo ranije i ostati duže radi održavanja aparata, tako da bude ukupno oko 7 sati. Smene se prave po dogovoru, i gleda se da se svima izađe u susret u skladu sa mogućnostima.
  • Zadaci osim pravljenja kokica, prodaje i održavanja kioska, su odgovorna komunikacija sa vlasnikom, popis, i naravno predusretljivost prema mušterijama.
  • Neophodna je srednja škola.
  • Osim fleksibilnih smena, postoji mogućnost rasta plate, iako početna plata je svakako u skladu sa tipom posla.
  • Obavezna je neplaćena obuka u trajanju od 3 dana po par sati.