Galens Invest d.o.o.

locationNovi Sad, Novi Sad
Card image cap

Potreban nam je:

Vozača kamiona - mikser za beton

5 ivršilaca
Novi Sad

Uslovi zaposlenja:

  • Vozačka dozvola C kategorije, aktivan vozač
  • Potpuna zdravstvena i psihofizička sposobnost

Opis posla:

  • Upravljanje mikserom
  • Provera ispravnosti vozila
  • Redovno održavanje vozila
  • Prevoz betona do kupca na adresu uz poštovanje svih zakonskih propisa i procedura firme
  • Odgovornost za ispravnu dokumentaciju vozila
  • Pri radu dužan da se pridržava svih propisa koji su predviđeni Zakonom o bezbednosti u saobraćaju
  • Obavlja i ostale poslove koje mu dodeli rukovodilac

Licima koje zaposlimo nudimo:

  • Rad u dinamičnom i pozitivnom timu
  • Mogućnost stalnog zaposlenja
  • Korektne uslove rada
  • Redovnu isplatu zarada, čiju visinu određuju rezultati rada