Tactum Company d.o.o.

locationBeograd, Beograd

Tactum Company d.o.o., ekskluzivni uvoznik i distributer L'Abelâge kozmetike.

Verujemo da Vaša koža zaslužuje više od same nege – zaslužuje najbolje! Zato stručnjaci L'Abelâge Laboratorije ulažu sve svoje vreme i znanje u izradu naprednih linija profesionalnih kozmetičkih proizvoda koji nam pomažu da sačuvamo i zaštitimo prirodnu lepotu naše kože.

Pozivamo Vas da postanete deo našeg uspešnog tima i konkurišete za poziciju:

Savetnik u prodaji

za Beograd

Opis posla:

  • Prodaja kozmetičkih proizvoda, premium kvaliteta, za negu kože
  • Edukacija i savetovanje klijenata
  • Intenzivna nega kože kroz tretman lica

Vi:

  • Volite rad sa ljudima
  • Timski ste igrač
  • Posedujete želju za stalnim učenjem i usavršavanjem
  • Energični ste, pozitivni i proaktivni
  • Usmereni ste na postizanje ciljeva

Uslovi:

  • SSS/VSS
  • Poželjno iskustvo u prodaji kozmetičkih proizvoda
  • Poznavanje MS Office paketa
  • Znanje engleskog jezika

Mi nudimo:

  • Stimulativno i dinamično radno okruženje
  • Odličnu zaradu, nagrade i mogućnost napredovanja
  • Obuku i uvođenje u posao
  • Profesionalnu podršku i neophodna  sredstva za uspešan rad
  • Rad u luksuzno opremljenom ambijentu