NT Bolero d.o.o. Čačak

locationČačak, Nikole Tesle 7b

Delatnost kompanije NT-BOLERO d.o.o. sa sedištem u Čačku je distribucija i uvoz alkoholnih i bezalkoholnih pića. Trenutno u okviru distributivne mreže imamo preko 30 maloprodajnih objekata i 9 distributivnih centara na teritoriji Srbije (Čačak, Beograd-Šimanovci, Niš, Kragujevac, Topola, Zlatibor, Priboj, Prijepolje, Bačka Topola).

Stalnim širenjem asortimana robe, distributivne i maloprodajne mreže, preko 250 zaposlenih stremi ostvarenju zajedničke vizije, a to je najefikasnija distribucija, poštovani i uvažavani poslovni partner svim klijentima, odgovornost prema svim zaposlenima, tržištu i životnoj sredini.

Pozivamo Vas da se pridružite uspešnom timu kompanije koja neprestano raste i razvija se, prijavom na radno mesto:

PRODAVAC

(Lokacija: Čačak)

Opis poslova i radnih zadataka:

  • Vrši neposrednu prodaju robe kupcima u prodavnici alkoholnih i bezalkoholnih pića;
  • Vrši naplatu prodate robe shodno uputstvima i propisima;
  • Vrši poručivanje robe, prijem robe i izlaže robu i cenu robe u objektu;
  • Dužan je da vodi računa o roku trajanja proizvoda;
  • Vodi evidenciju knjige dnevnih izveštaja;
  • Kontroliše stanje robe u MPO;
  • Obavlja druge poslove po nalogu neposrednog rukovodioca.

Uslovi za rad na poslovima i zadacima:

  • Stručna sprema NK – I stepen ili srednja stručna sprema;
  • Izražene komunikativne sposobnosti, ljubazan i prijatan pristup kupcima, spretnost;
  • Poželjno osnovno znanje stranog jezika, kako bi se lakše sporazumeli i uslužili kupca koji uđe u prodavnicu;
  • Lako i tačno služenje brojevima i osnovnim računskim operacijama, sklonost administrativnim poslovima;
  • Obazrivost i pažljivost u radu sa novcem;
  • Poželjno radno iskustvo;
  • Sklonost timskom radu.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Konkurs je otvoren 15 dana od dana objavljivanja do 15.11.2019.

U procesu selekcije kandidati neće biti neposredno niti posredno diskriminisani u odnosu na zdravstveno stanje, odnosno invalidnost, pol, boju kože, starost, nacionalnu pripadnost, veroispovest, bračni status, seksualno ili političko opredeljenje, članstvo u različitim organizacijama ili neko drugo lično svojstvo.

Napomena: Slanjem prijave, kandidat daje pristanak da kompanija njegove lične podatke obrađuje u postupku selekcije u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka o ličnosti.