Voda Vrnjci a.d.

locationVrnjačka Banja, Vrnjačka Banja

Potreban nam je:

Radnik na elektro održavanju

Mesto rada: Vrnjačka Banja

Opis posla:

  • radi na održavanju i pogonskoj spremnosti za rad svih električnih i elektronskih sistema,
  • odgovara za pravilan rad i pravilnu upotrebu mašina i uređaja i to u delu koji se odnosi na elektriku i elektroniku,
  • obezbeđuje ispravnost mašina za početak proizvodnje,
  • u toku proizvodnje vrši nadzor nad mašinama u pogonu u cilju blagovremene preventivne ili korektivne intervencije radi minimiziranja gubitaka u proizvodnji,
  • otklanja bez odlaganja uočene neispravnosti u radu mašina i uređaja,
  • u slučaju neispravnosti mašina, ukoliko ne postoji rezervni deo u fabrici, ili je u pitanju komplikovaniji kvar, dužan je da obavesti Inženjera elektro-održavanja
  • učestvuje u planiranju potrebnog elektro materijala i rezervnih delova za potrebe elektro-održavanja,
  • dosledno primenjuje zakonske i strukovne normative pri popravkama i postavljanju elektro instalacija,
  • učestvuje u planiranju remonta,
  • kad nije angažovan na korektivnom i preventivnom održavanju, radno vreme provodi u prizvodnji u praćenju rada mašina i uređaja,
  • kad nije angažovan na korektivnom održavanju (u toku smene), mora se staviti na raspolaganje Glavnom tehnologu ili Tehnologu u proizvodnji, u cilju neprekidnog rada proizvodnje,
  • održava spoljnu rasvetu u okviru fabričkog kruga,
  • obavlja i druge poslove po nalogu Inženjera elektro-održavanja,
  • u radu primenjuje propisane mere HTZ i protivpožarne zaštite.

Uslovi:

  • III/IV stepen (smer: elektro)
  • radno iskustvo: 1 godina
  • sanitarno ispravan

ROK ZA PRIJAVU na ovaj oglas za posao je 13.11.2019.

Biće kontaktirani samo kandidati koji budu ušli u uži izbor.