MK Group d.o.o. Beograd

locationNovi Sad, Novi Sad

Pozivamo Vas da se pridružite timu hotela Sheraton Novi Sad na poziciji:

Supervizor higijene kuhinje

(Stewarding Supervisor)

(m/ž)

Opis posla:

  • Obavlja sve poslove održavanja higijene u kuhinji
  • Brine o pravilnom rukovanju i čišćenju mašine
  • Održava i odgovoran je za higijenu radnog prostora i opreme
  • Stara se o inventaru
  • Stara se o sredstvima za higijenu koje koristi
  • Odgovoran je za pracenje i pravovremeno postupanje u slucaju vanrednih situacija u skladu sa definisanim procedurama i obaveštava nadležne službe i osobe
  • U radu i disciplini je dužan da se pridržava propisa, opštih akata, uputstava i standarda Hotela

Uslovi:

  • Srednje obrazovanje u trajanju od 3 - 4 godine
  • Rad na personalnom računaru
  • Znanje engleskog jezika
  • 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima

Nudimo:

  • Iskustvo u radu po međunarodnim hotelijerskim standardima
  • Rad u dinamičnom okruženju
  • Obezbeđen topli obrok u hotelu
  • Obezbeđena naknada troškova prevoza