Deoflor east d.o.o.

locationStara Pazova, Banovačka 68

Deoflor SPA je italijanska kompanija koja u Italiji posluje preko 30 godina, a proizvodi osveživače prostora u čvrstom, tečnom stanju i obliku gela – za renomirane svetske kompanije. Od 2017. godine Deoflor svoje poslovanje obavlja u Srbiji pod nazivom Deoflor East, sa proizvodnim pogonom koji je smešten na lokaciji u Staroj Pazovi. Za potrebe poslovanja raspisujemo konkurs za radno mesto:

Radnik u proizvodnji na mikseru

Stara Pazova

Opis posla:

  • Priprema materijala za proizvodni proces
  • Obavljanje procesa proizvodnje prema uputstvima i procedurama
  • Održavanje sredstava za rad
  • Održavanje radnog mesta i radnog prostora

Uslovi:

  • Odgovornost u ispunjavanju zadatih ciljeva i zadataka
  • Motivisanost za stalno zaposlenje

Nudimo:

  • Stabilnu zarada uz mesečne bonuse
  • Prijavu na puni iznos zarade
  • Mogućnost stalnog zaposlenja
  • Organizovan prevoz