Megatrend univerzitet

locationBeograd, Bulevar maršala Tolbuhina 8

Postanite deo tima Megatrend univerziteta, kompanije koja 30 godina uspešno posluje u sferi obrazovanja. Ukoliko ste motivisani i želite da radite u dinamičnom i mladom okruženju Vi ste prava osoba za nas.

Raspisujemo konkurs za poziciju:

Radnici/ce na održavanju higijene objekta

Mesto rada: Beograd (Novi Beograd)
Broj izvršilaca: 3

Opis posla:

  • Održavanje poslovnog prostora i slušaonica
  • Čišćenje podnih i zidnih površina
  • Pranje i održavanje staklenih površina
  • Vođenje evidencije o potrebnim sredstvima za održavanje higijene

Uslovi:

  • Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Posvećenost i profesionalni pristup poslu
  • Pedantnost i organizovanost
  • Da niste krivično gonjeni ili kažnjavani

Nudimo:

  • Rad u profesionalnom i prijatnom okruženju
  • Rad u dve smene, prva smena od 7h-14h, druga smena 14h-21h
  • Vikend slobodan
  • Radni odnos