Valhall d.o.o. Stara Pazova

locationStara Pazova, Banovačka 60

Valhall d.o.o., ovlašćeni distributer švedske kompanije Husqvarna AB za tržište Republike Srbije, traži

Magacionera

za rad u magacinu u Staroj Pazovi

Uslovi:

  • IV stepen stručne spreme, srednja škola
  • Iskustvo u magacinskom poslovanju
  • Sposobnost za fizički rad
  • Poznavanje rada na računaru
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Spremnost na timski rad
  • Komunikativnost
  • Radna disciplina

Opis posla:

  • Prijem robe u magacin (kontrola kvaliteta i kvantiteta robe i vršenje evidencije o prijemu)
  • Pravilno održavanje postojeće robe u magacinu
  • Vršenje popisa robe
  • Izdavanje robe po propisanoj proceduri
  • Utovar i istovar robe prilikom prijema i otprema
  • Održavanje magacinskog prostora

Nudimo:

  • Rad u dinamičnom okruženju
  • Stalnu edukaciju i usavršavanje
  • Mogućnost napredovanja u karijeri
  • Ugovor o radu na neodređeno vreme za kandidata koji zadovolji tražene uslove na probnom radu

Probni rad 6 meseci.