Sky Music Corporation d.o.o.

locationBeograd, Dimitrija Tucovića 28a

Predstavljamo idelanog poslodavca za one koji pronalaze sebe u timu

uspešnog, dinamičnog i izazovnog radnog okruženja.

Za nas su zaposleni najbitnija karika u očuvanju lojalnosti i zadovoljstva naših klijenata.

Kadrove biramo pažljivo, cenimo lojalnost i predusretljivost, negujemo timski duh,

a podržavamo inicijativu pojedinca.

RADNIK OBEZBEĐENJA POSLOVNOG OBJEKTA

Beograd

Uslovi za kandidate:

  • Minimum SSS
  • Minimum 5 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Da je kandidat državljanin Republike Srbije
  • Da je psihofizički sposoban za obavljanje poslova fizičko-tehničkog obezbeđenja
  • Kandidati koji uđu u uži izbor biće u obavezi da dostave uverenje da se protiv njih ne vodi krivični postupak (uverenje nadležnog suda), kao i uverenje da nisu osuđivani za krivična dela (uverenje policijske uprave)
  • Prednost imaju kandidati sa licencom

Opis posla:

  • Primopredaja smene na propisani način i upoznavanje sa bezbednosnim stanjem i mogućim poremećajima
  • Prati utvrđene procedure i uputstva u cilju održavanja sigurnosti i bezbednosti zaposlenih, klijenata, posetilaca i imovine
  • Obezbeđenje i čuvanje imovine preduzeća
  • Kontrola lica, saobraćaja i vozila pri ulasku i izlasku iz poslovnih prostorija i vođenje evidencije na propisan način
  • Obilazak terena i objekata u krugu poslovnog prostora u skladu sa utvrđenim rasporedom u cilju otkrivanja nepropisnog čuvanja imovine od strane korisnika i preduzimanje propisanih mera

Nudimo:

  • Stalno zaposlenje
  • Sigurnu zaradu