Gaudere

locationNiš, Niš
Card image cap

Traži osobu za poziciju:

Komercijalista na terenu

Niš

NUDIMO:

  • Plaćen probni rad (2.000 din. dnevno, sedmična isplata) i početnu platu od 44.550 din, brzo napredovanje
  • Stimulativan paket beneficija i redovne dnevne, mesečne i periodične bonuse

OPIS POSLA:

  • Komercijalista vrši prezentaciju i prodaju proizvoda kompanije Gaudere na adresi potencijalnih klijenata koje obezbeđuje logistika kompanije
  • Pokrivamo celu teritoriju Republike Srbije, pa posao uključuje česta putovanja i noćenja u različitim gradovima

USLOVI:

  • Radno iskustvo nije neophodno
  • Kandidati sa značajnim iskustvom u prezenterskom radu imaju prednost i podsticaj
  • Vozačka dozvola B kategorije – aktivni vozač
  • Osnovno poznavanje Office paketa

PROFIL KANDIDATA:

  • Sistematični, organizovani, precizni u radu i usmereni na rezultate
  • Komunikativni i sa pozitivnim stavom prema kolegama i klijentima
  • Dobre komunikacione i prezentacione veštine
  • Ambiciozni i motivisani da uče i napreduju u karijeri
  • Spremni na česta putovanja i sedmični rad u različitim gradovima