Beaconhouse d.o.o.

locationBeograd, Beograd
Card image cap

Beaconhouse Centar za procenu i razvoj

Konsultanska kompanija u oblasti ljudskih resursa.

U okviru našeg programa u procesu selekcije kandidata za posao uspešno povezujemo potrebe klijenata sa najboljim kadrovima na tržištu i ističemo korišćenje Harrison Assessmenta.

Naš klijent je kompanija Propulzija koja se bavi proizvodnjom POS displeja.

Propulzija je u mogućnosti da klijentima ponudi visoko kvalitetne POS displeje, koji nalaze primenu u različitim delatnostima, kako na domaćem tako i na inostranom tržištu.

Za našeg klijenta, jednog od lidera u oblasti proizvodnje POS displeja tražimo motivisane i dinamične kandidate za poziciju:

Radnik na elektroodržavanju

Mesto rada: Beograd - Rušanj

Opis posla:

  • Obavlja poslove održavanja, ugradnje, zamene, popravke i kontrole elektroinstalacija mašina i opreme, elektrouređaja, elektronskih komponenti, elektro ormana mašina, opreme i razvodnih ormana
  • Vrši ispitivanje električnih uređaja u probnom radu mašina i opreme
  • Stara se o tekućem elektroodržavanju u pogonima, i održavanju elektroinstalacija u krugu fabrike
  • Vrši preventivne preglede i popravku elektroinstalacija mašina i opreme
  • Učestvuje u planiranju potrebnog elektromaterijala i rezervnih delova za potrebe elektroodržavanja
  • Izvodi radove na instalacijama niske struje
  • Održava spoljnu rasvetu u okviru fabričkog kruga
  • Vrši popravku  na poslovnim objektima u kompaniji: ugradnja i šemiranje elektroinstalacije, korekcije i popravke postojeće elektroinstalacije, zamena osigurača, svetiljki, nosača elektroelemenata, zaštitnih sklopki, ugradnja reflektora, novih sijaličnih mesta, elektro utikača, kao i elektrike na kompanijskim vozilima i sl.
  • Odgovara za primenu zakonskih i strukovnih normative pri popravkama i postavljanju elektro instalacija
  • U radu primenjuje propisane mere BZRa i protivpožarne zaštite
  • Obavlja i druge poslove po nalogu Rukovodioca održavanja

Uslovi:

  • Minimum SSS (IV stepen)
  • Znanje engleskog jezika poželjno
  • Prednost imaju kandidati sa iskustvom u struci
  • Sistematičnost i preciznost u radu
  • Visok nivo odgovornosti i pouzdanosti
  • Inicijativnost i sklonost timskom radu

Nudimo:

  • Sigurno zaposlenje i redovnu isplatu zarade
  • Rad u prijateljskom timu
  • Sticanje novih veština

Ukoliko vidite sebe kao člana tima našeg klijenta, molimo Vas da svoj CV sa fotografijom dostavite elektronskim putem.

Rok za prijavu: 14.12.2019.

Zahvaljujemo se svim kandidatima na interesovanju i prijavi, zadržavamo diskreciono pravo da kontaktiramo kandidate koji uđu u uži izbor. Sve informacije će se tretirati sa krajnjom poverljivošću u svrhu sprovođenja selekcije za ovo radno mesto.