GK d.o.o. Beograd

locationBeograd, Vuka Vrčevića bb
Card image cap

Potreban nam je:

Šef magacina alata i opreme

Beograd

Opis posla:

  • Vođenje magacina alata i opreme
  • Vođenje elektronske evidencije otpreme, dopreme alata i opreme sa gradilišta
  • Periodičan popis i provera stanja alata i opreme na gradilištu
  • Kontrola, održavanja alata, opreme, prijava, rešavanje kvarova i nedostataka
  • Dobro poznavanje programa MS Office
  • Vozačka dozvola B kategorije

Uslovi:

  • Minimum IV stepen stručne spreme
  • Minimum 2 godine iskustva na sličnim pozicijama
  • Poznavanje rada u programima MS Excel i Word

Nudimo:

  • Rad u stabilnoj kompaniji
  • Mogućnost napredovanja u skladu sa ličnim zalaganjem

Prijavu sa kratkom biografijom poslati elektronskim putem.