Mobil Fashion

locationKragujevac, Kralja Aleksandra I Karađorđevića 50
Card image cap

ZTR "Mobil Fashion" traži radnika/radnicu na poziciji

Prodavac

Kragujevac

Uslovi:

  • Odgovoran
  • Osnovno poznavanje rada na računaru
  • Osnovno znanje engleskog jezika
  • Spreman za rešavanje problema
  • Sposoban za timski rad, za učenje i usavršavanje
  • Posvećen i lojalan

Konkretna zaduženja su:

  • Izlaganje artikala, prezentovanje istih potrošačima
  • Direktan kontakt sa potrošačima
  • Rad u program i sa kasom

Našim zaposlenima nudimo:

  • Dinamičan posao
  • Konstantno usavršavanje i obuke
  • Profesionalne izazove u stabilnom random okruženju
  • Mogućnost za napredovanje i stalni radni odnos

Zainteresovani mogu zvati na broj: Kliknite za broj telefona ili doneti CV u našu poslovnicu, koja se nalazi na adresi Kralja Aleksandra I Karađorđevića 50 u Kragujevcu