Bom Trade d.o.o.

locationNovi Sad, Industrijska 3/1
Card image cap

Raspisujemo konkurs za poziciju:

Operater u proizvodnom pogonu

Novi Sad

Osnovni uslovi:

  • Minimum srednja stručna sprema
  • Radno iskustvo od minimum 2 godine na sličnim poslovima
  • Preciznost u radu, odgovornost i kooperativnost
  • Posvećenost poslu koji se obavlja u skladu sa poslovnim procesima
  • Visok nivo svesti o bezbednosti na radu

Glavna zaduženja:

  • Praćenje rada svih mašina u proizvodnom pogonu, a prema dobijenom nalogu za sprovođenje konkretne vrste obrade sirovine (provera parametara neophodnih za početak rada, praćenje pogonskih parametara u toku rada, kontrola rada pomoćnih uređaja)
  • Otklanjanje eventualnih elektro-kvarova i zastoja u proizvodnom pogonu
  • Tehničko-tehnološki nadzor izvršenja poslova u skladu sa standardima, uputstvima i normativima (količina, kvalitet, bezbednost procesa)
  • Učestvovanje u izradi planova za unapređenje proizvodnog procesa i održavanja opreme
  • Obavljanje ostalih poslova koje zahteva proces proizvodnje i održavanja opreme

O ishodu konkursa će biti obavešteni samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.