Tim - Cop d.o.o. Temerin

locationTemerin, Partizanska bb

TIM-COP DOO TEMERIN, Partizanska bb, 21235 Temerin, zbog povećanog obima posla i saradnje sa stranim partnerom, raspisuje konkurs za prijem u radni odnos:

ZAVARIVAČ

10 izvršioca
Temerin

OPIS POSLOVA:

  • Razumevanje konstrukcione i tehnološke dokumentacije
  • Sastavlјanje i zavarivanje podsklopova i sklopova
  • Pridržavanje definisanog tehnološkog postupka zavarivanja
  • Manipulacija predmetima rada u skladu sa definisanim tehnološkim postupkom
  • Samokontrola obavlјenog posla
  • Vodi računa o stanju mašina i pomoćnog pribora u toku i nakon izvršenog posla
  • Vodi računa o pravilnoj upotrebi pomoćno-potrošnog materijala
  • Sprovodi propisane mere protiv-požarne zaštite

USLOVI:

  • Poželjno iskustvo na poslovima zavarivanja (MAG/MIG postupak zavarivanja)
  • Poželјna srednja stručna sprema – KV/VKV bravar ili sertifikat zavarivača
  • Sklonost ka timskom radu
  • Istrajnost u poslu

Nudimo Vam rad u timskom i dinamičnom okruženju.

Kandidati koji uđu u uži izbor biće pozvani na razgovor.

Prijave sa biografijom slati do 19.01.2020. godine, elektronskim putem ili putem pošte na adresu:
TIM-COP DOO TEMERIN
Partizanska bb, 21235 Temerin