Univerexport d.o.o. Novi Sad

locationStara Pazova, Kralja Petra I 15

Univerexport je jedan od vodećih trgovinskih lanaca na teritoriji Vojvodine. U proteklih 29 godina stvoreno je prepoznatljivo ime. Univerexport je svoju delatnost razgranao kroz široku prodajnu mrežu i prodajne objekte koji su prepoznatljivi po asortimanu, kvalitetnoj usluzi i uvek pristupačnim cenama.

Usled proširenja obima posla nudimo Vam mogućnost da postanete deo našeg uspešnog tima na poziciji:

Prodavac na odeljenju I kategorije
(delikates, pekara, voće i povrće)

Novi Sad, Beograd, Subotica, Ada, Kikinda, Zrenjanin, Nova Pazova, Stara Pazova, Petrovaradin, Bečej, Sombor, Rumenka

Opšti uslovi:

  • III/IV stepen stručne spreme
  • Poželjno radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima

Opis posla:

  • Obavljanje aktivnosti specifičnih za odeljenje na kome radi prema ustanovljenim procedurama
  • Priprema proizvoda sa odeljenja za dalju obradu i prodaju
  • Održavanje higijene i urednosti odeljenja na kojem radi
  • Komuniciranje sa potrošačima u cilju pružanja informacija o proizvodima i samom objektu, upućivanje na poslovođu objekta u slučaju eventualnih reklamacija
  • Posluživanje potrošača željenom robom
  • Izlaganje robe, praćenje rokova i ispravnosti proizvoda, isticanje cena

Odeljenja i kategorije:

  • Gotova jela
  • Pekara
  • Delikates
  • Voće i povrće
  • Ribarnica
  • Mlečno

Ukoliko ste zainteresovani da postanete deo velikog tima i ostvarite svoja poslovna očekivanja, prijavite se.