Orbico trgovina i usluge d.o.o.

locationBeograd, Beograd
Card image cap

Potreban nam je:

Pospešivač prodaje moderne trgovine (Merchandiser Modern Trade)

Beograd

Opis posla:

  • Obezbeđivanje odgovarajućih zaliha u svim prodavnicama 365 dana u godini
  • Shelving/merchandising – rad na građenju displeja, efektivna upotreba POS materijala, stalaža
  • Pricing – kontrolisanje cena u prodavnicama i izveštavanje KAES-u, o eventualnim nepravilnostima
  • Pricing – kontrolisanje cena konkurencije i izvestavanje KAES-u
  • Koordinacija između centralnog skladišta kupca i maloprodajnih objekata lanaca ili poslovnica (pravljenje internih porudžbenica) u slučajevima gde nema direktnog snabdevanja
  • Prepoznavanje novih mogućnosti u sekciji i sugerisanje rešenja kako bi se poboljšali rezultati poslovanja
  • Unapređenje veština, primena naučenih veština, posvećenost poboljšanju prodaje u određenoj oblasti
  • Razmena informacija sa svim nivoima u okviru tima i firme
  • Predstavljanje poslodavca u najboljem svetlu, profesionalni maniri

Veštine i osobine:

  • Sposobnost rešavanja problema
  • Komunikativnost
  • Efikasan rad sa drugima
  • Sposobnost postavljanja prioriteta
  • Snažna radna etika i lični integritet

Potrebni uslovi:

  • Minimum SSS
  • Vozačka dozvola B kategorije (aktivan vozač)
  • Poznavanje rada na računaru

Nudimo:

  • Stimulativna zarada
  • Rad u dinamičnom timu
  • Priliku za razvoj i napredovanje