Takeuchi RS d.o.o. Beograd (Aleksandar Mihailović)

locationNovi Sad, Ogledna Polja 55

TAKEUCHI SRBIJA iz Čeneja, Novi Sad, oficijalni partner nekoliko renomiranih svetskih proizvođača u oblasti prodaje, iznajmljivanja i servisiranja građevinskih mašina i opreme ima potrebe za proširenjem svog tima i traži odgovarajuće osobe na sledećoj poziciji:

Terenski serviser građevinskih mašina

Novi Sad, 2 izvršioca

Opšti uslovi:

  • Radno iskustvo na poslovima servisiranja i održavanja mašina
  • Poznavanje rada na računaru - MS Windows okruženje
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Spremnost za rad na terenu i prekovremeni rad

Posebni uslovi:

  • SSS/VKV - KV: mehaničar, električar, hidrauličar

Opis poslova:

  • Terensko servisiranje građevinske mehanizacije (građevinske mašine za zemljane radove - hidraulika mehanika - elektrika - hidraulični bageri)
  • Radionički remont mašina i opreme

Ukoliko želite da se priključite našem timu, pošaljite nam Vašu prijavu sa biografijom na adresu:

Takeuchi RS d.o.o.
Ogledna Polja 55, Čenej

ili elektronskim putem.

Kontakt telefon: Kliknite za broj telefona Milan

lsključivo kandidati koji su ušli u uži izbor biće pozvani na intervju.