Sanel d.o.o. Beograd

locationUžice, Kralja Petra I 40a

Veleprodaja auto-delova Sanel d.o.o. iz Beograda raspisuje oglas za prijem radnika na više lokacija:

  • Beograd, Kružni Put 17V, Leštane
  • Ogranak Zemun, Ratarski put 17b, Zemun
  • Ogranak Kragujevac, Liparska kosa 20, Kragujevac
  • Ogranak Novi Sad, Temerinska 140, Novi Sad
  • Ogranak Niš, Studenička bb, Pantelej
  • Ogranak Užice, Kralja Petra I 40a, Užice

Prodavac

Opis posla:

  • Direktan kontakt sa kupcima
  • Prijem zahteva kupaca i realizacija istih
  • Izrada i praćenje dokumentacije

Uslovi:

  • Srednja stručna sprema
  • Poželjno radno iskustvo u prodaji auto-delova
  • Dinamična i komunikativna osoba
  • Poželjno poznavanje rada na računaru i rad na kasi
  • Vozačka dozvola B kategorije

Nudimo Vam:

  • Rad u stabilnoj kompaniji
  • Redovnu i sigurnu zaradu