Alfa Distribucija d.o.o. Beograd

locationBeograd, Hrizantema 4

Zbog dinamičnog rasta poslovanja i širenja aktivnosti, preduzeće Alfa Distribucija DOO, sa sedištem u Beogradu Vam pruža mogućnost da se zaposlite kao:

Vozač dostavnog vozila

računarskih periferija, malih kućnih aparata i LED rasvete
Mesto rada: Beograd
Izvršilaca: 2

Tražimo:

  • Vrednu i odgovornu osobu za profesionalno obavljanje poslova vozača dostavnih vozila B kategorije (kombi i pikap)

Opis posla:

  • Prezuzimanje robe iz carinskog magacina
  • Dostava robe od carinskog do magacina veleprodaje i istovar u magacinu
  • Preuzimanje robe koja se iz magacina veleprodaje isporučuje kupcima u zemlji
  • Isporuke robe kupcima u Beogardu i u unutrašnjosti
  • Preuzimanje reklamacija od kupaca
  • Vođenje računa o tačnosti isporučene i preuzete robe i pratećoj dokumentaciji
  • Saradnja i pomoć magacionerima kako bi se što pre krenulo u razvoz robe
  • Savesno vođenje računa o vozilima koja su mu poverena
  • Domaćinsko ophođenje prema vozilima (nova su) i odgovornost za ista
  • Vođenje je računa o opremi vozila kao i pravovremeno izveštavanja o potrebi za eventualne servisne intervencije

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:

  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Višegodišnje iskustvo u vožnji
  • Iskustvo u razvozu na široj teritoriji grada Beograda. Poznavanje terena i snalaženje u razvozu u gradskim uslovima
  • Iskustvo u razvozu na široj teritoriji Novog Sada i Vojvodine. Poznavanje terena.
  • Iskustvo u razvozu na teritoriji gradova Kragujevac, Niš, Čačak, Šabac, Valjevo, Loznica, Užice, Smederevo, Požarevac. Poznavanje terena.
  • Iskustvo u isporukama robe i poznavanje načina prijema tehničke robe u sistemima (Tempo, Metro, DIS, WinWin, Gigatron, Tehnomanija, Mercator…)
  • Poznavanje saobraćajnica na potezu od Subotice na severu, pa sve do Užica, Čačka, Kruševca I Niša na Jugu, pošto je to teritorija koji pokrivamo našim razvozom
  • Tačnost i savesnost u radu
  • Organizacione sposobnosti u razvozu i snalažljivost u rešavanju logističkih situacija
  • Uklapanje u fleksibilno vreme razvoza u zavisnosti od prijema kod kupaca i ostalih uslova na putu

Garantujemo:

  • Kreativan i dinamičan posao u našem timu
  • Redovnu i stimulativnu zaradu uz mogućnost napredovanja u skladu sa rezultatima
  • Korektan odnos prema zaposlenima i visok stepen kolegijalnosti

Ako smatrate da ispunjavate gore navedene uslove, ako sebe vidite kao pravu osobu za ovo radno mesto, molimo Vas da Vašu prijavu i CV pošaljete elektronskim putem.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.