Tomma-teks d.o.o.

locationBeograd, Savska 21

Tomma-teks d.o.o. kompanija koja se bavi prodajom repromaterijala za nameštaj, sa sedištem u Ostružnici / Beograd, traži kandidata za sledeće radno mesto

MAGACINSKI RADNIK

Beograd

Opis posla:

  • Utovar i istovar robe prilikom prijema i otpreme robe
  • Održavanje magacinskog prostora, pakovanje robe, sortiranje robe
  • Ostala zaduženja po nalogu nadređenog

Uslovi:

  • Spreman da se uklopi u kolektiv
  • Pošten i odgovoran i da nije krivično gonjen
  • Voljan da uči i napreduje
  • Vredan, pedanran, brz i u radu pod pritiskom

Nudimo:

  • Korektan timski orijentisan posao
  • Tehnički odlične uslove za rad
  • Stabilan, siguran i dugoročan posao

Molimo zainteresovane kandidate da svoje CV šalju isključivo elektronski i da prilikom konkurisanja obavezno pošalju svoju radnu biografiju sa fotografijom i eksplicitno navedenim kompanijama za koje su radili.