Konstruktiva d.o.o.

locationKanjiža, Vojvode Putnika bb

Preduzeće “KONSTRUKTIVA” d.o.o. je građevinska firma u kojoj se više od decenije uspešno grade kvalitetni projekti, tim posvećenih saradnika i dugoročni odnosi sa investitorima. Uža specijalnost su radovi u oblasti hidrogradnje, a pored toga izvodimo građevinske radove u oblasti visokogradnje i niskogradnje.

Više informacija o firmi možete naći na www.konstruktiva.rs

U skladu sa planovima proširenja poslovanja, potrebni su nam kvalitetni kandidati zainteresovani za rad na poziciji:

Rukovalac auto-dizalicom

Kanjiža

Opis posla:

  • Upravljanje auto-dizalicom
  • Prenos oplate na gradilištu i vođenje računa da ne dođe do oštećenja
  • Provera ispravnosti vozila i obaveštavanje o kvarovima i nedostacima
  • Redovno održavanje vozila

Uslovi:

  • 2 godine radnog iskustva
  • Spremnost na terenski rad
  • Rukovanje građevinskim mašinama je poželjno – kombinirka, bager

Prijavu sa kratkom biografijom poslati elektronskim putem

ili na telefon: Kliknite za broj telefona