YoloApp Technology

locationBeograd, Pavla Vujisića 90d Altina

Yolo Technology je jedan od najbrže rastućih domaćih start-up, čija je trenutno primarna delatnost izrada fotografija i foto-albuma koji se poručuju putem naše YoloBook aplikacije. Sa sedištem u Beogradu, trenutno poslujemo na tržištu Srbije, Bosne i Hercegovine i Hrvatske i Rumunije.

Potreban nam je:

Pomoćni radnik u štampariji

Beograd, Zemun (Altina)

Opis zaduženja:

  • odvajanje albuma
  • cantragovanje
  • biranje korica
  • pakovanje
  • slaganje i ostali pomoćni poslovi

Potrebno iskustvo:

  • minimum 2 godine rada na istoj ili sličnim poziciji

Uslovi koje nudimo:

  • zaposlenje za stalno i na duži vremenski period
  • radno vreme: prva smena od 7 do 15h, druga smena od 14h do 22h radnim danima
  • prijatno okruženje za rad sa mladim i ambicioznim ljudima u novoizgrađenim prostorijama proizvodnje