Rimex a.d.

locationBeograd, Savski trg 7
Card image cap

RIMEX AD Beograd
BELGRADE CITY HOTEL
Beograd, ul. Savski trg br. 7

Potreban nam je:

Recepcioner/ka

Beograd
OPIS POSLA:
  • Rad na recepciji (3 smene),
  • Prijem i smeštaj gostiju (check in/check out),
  • Naplata hotelskih računa,
  • Evidencija o popunjenosti hotelskih kapaciteta,
  • Rad u rezervacionim sistemima,
  • Korespondencija i komunikacija sa gostima,
  • Obrada dnevnih izveštaja,
  • Obavlja i druge poslove po nalogu šefa recepcije kome je odgovoran za svoj rad.

USLOVI:

  • Najmanje IV stepen stručne spreme,
  • Odlično poznavanje engleskog jezika, drugi jezik prednost,
  • Poželjno radno iskustvo na istoj/sličnoj poziciji,
  • Poznavanje MS Office paketa,
  • Komunikativnost, ljubaznost, ozbiljnost, samostalnost u radu.

NUDIMO:

  • Redovna plata i rad u prijatnom okruženju.