Ipon Sistem

locationBeograd, Zlatiborska 31, Zemun

Preduzeće Ipon sistem se bavi pružanjem usluga iz oblasti protiv požarne zaštite. Jedan od vodećih sistem integratora u Republici Srbiji, sa preko 25 godina iskustva

Radi proširenja posla raspisujemo konkurs za radno mesto

Serviser mobilnih uređaja za gašenje požara i hidrantskih instalacija

Beograd

Opis posla

  • Kontrolisanje ispravnosti hidrantskih instalacija i mobilnih uređaja za zaštitu od požara
  • Ispitivanje, otklanjanje kvarova i servisiranje hidrantskih instalacija i mobilnih uređaja za zaštitu od požara

Uslovi za kandidate

  • Uverenje o položenom stručnom ispitu iz oblasti zaštite od požara (obavezan uslov)
  • SSS elektro ili mašinskog smera poželjna ali ne i presudna
  • Vozačka dozbola B kategorije
  • Spremnost za rad u timu i dinamičnom okruženju
  • Odgovornost, tačnost i pouzdanost

Nudimo Vam

  • Rad u dinamičnom, perspektivnom i prijatnom okruženju
  • Stimulativnu zaradu, profesionalne izazove i odgovoran posao
  • Priliku za usavršavanje i napredovanje

NAPOMENA: Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Kontakt telefon: Kliknite za broj telefona