Delight pasta gastro bar

locationBeograd, Bulevar Mihajla Pupina 10d

Delight pasta gastro bar je mesto gde pasta inspiriše, a ukusi i mirisi mediterana obuzimaju sva čula!

Za potrebe prvog objekta na Novom Beogradu proširujemo Delight tim.

Godine, pol, pripadnost i ubeđenja kod nas se ne računaju. Razliku može praviti samo odgovoran pristup poslu i lični kvaliteti!

Raspisujemo konkurs za radnu poziciju:

Kuvar/Kuvarica

Novi Beograd

Opis posla:

  • organizacija i upravljanje procesom prijema, obrade i čuvanja namirnica po najvišim standardima
  • priprema premium pasti i osnovnih jela od mesa, uz poštovanje naših standarda

Uslovi:

  • srednja stručna sprema IV stepen minimum
  • iskustvo u pripremi pasti i osnovnih jela od mesa (a la carte) je obavezno
  • iskustvo u priprema pica je ozbiljan +
  • precizna, organizovana i odgovorna osoba
  • timski igrač
  • spremna/an da uči

Napomena: obavezan intervju i provera znanja

Nudimo:

  • rad u smenama 6 dana nedeljno (nedelja neradna)
  • stalno zaposlenje po isteku probnog perioda (određeno)
  • osnovna plata (70 hiljada)+dodatak za radno iskustvo
  • 15 dana plaćenog godišnjeg odmora