Adecco

locationBeograd, Zemun

Adecco je globalni lider u zapošljavanju sa širokim rasponom usluga i celovitih rešenja na području ljudskih resursa koja uključuju: traženje i selekciju, privremeno zapošljavanje, outsourcing, outplacement, savetovanje i istraživanje tržišta rada. Radi pružanja usluga jednom od naših klijenata, kompaniji Galenika - vodeću farmaceutsku proizvodnju u Srbiji, tražimo motivisane i pouzdane kandidate za poziciju:

Operater za pakovanje lekova

(Beograd, Zemun)

Uslovi rada:

  • Ugovor o radu na neodređeno vreme,
  • Rad u II smene, 5 dana u nedelji (06:00 – 14:00, 14:00 – 22:00),
  • Obezbeđena ishrana u fabričkom restoranu,
  • Obezbeđen prevoz za rad u prvoj smeni,

Potrebne kvalifikacije:

  • Minimum III / IV stepen stručne spreme (hemijskog, medicinskog, farmaceutskog ili mašinskog usmerenja),

Glavna zaduženja:

  • Obavljanje poslova pakovanja koji su jasno definisani procedurama, i dokumentacijom pakovanja;
  • Održavanje čistoće radnog mesta i opreme, kontrolisanje odsustva materijala i dokumenata od prethodnog proizvoda/serije proizvoda;
  • Učestvuje u organizaciji i vrši pravovremeno deklarisanje robe i materijala sa prijemnog platoa u paletno skladište
  • Organizuje, vrši i odgovara za kvalitetnu i pravovremenu ekspediciju robe i materijala
  • Odgovoran je za proveru vrste otpremljene robe, njenog kvaliteta i kvantiteta,
  • Učestvuje u organizaciji i vrši pravovremeno skladištenje robe i materijala sa prijemnog platoa u paletno skladište

Profil kandidata:

  • Motivisani, spremni na timski rad, učenje i napredovanje u karijeri

Naš klijent nudi dobre radne uslove u dinamičnom poslovnom okruženju, uz mogućnost kontinuiranog razvoja i unapređenja profesionalnih znanja i veština.

Dodatne informacije možete dobiti na sledeći način:

Od ponedeljka do petka od 09h – 17h pozivom na broj:Kliknite za broj telefona
Posle 17h i vikendom: SMS, Viber ili Whatsapp na broj:Kliknite za broj telefona

ADECCO OUTSOURCING d.o.o.
Vladimira Popovica 40, 11070 Beograd
www.adecco.com; www.adecco.rs