Enmon d.o.o. Beograd

locationBeograd, Bulevar Oslobodjenja 205

ENMON d.o.o. je vodeća kompanija u prodaji keramičkih pločica i opreme za kupatila kako u veleprodaji tako i u maloprodaji sa 53 prodajna objekta širom Srbije. Savremeni model organizovanja i stručna osposobljenost zaposlenih osnov su našeg uspešnog poslovanja. Pridružite se timu uspešnih kao:

ČUVAR

1 izvršilac

Mesto zaposlenja: Beograd, Voždovac

Opis posla:

  • Čuva zgradu i stvari u njoj
  • Nadgleda imovinu
  • Preduzima hitne mere u slučaju požara, pokušaju provale, krađe, nevremena
  • Vodi evidenciju obilazaka kruga

Znanje i veštine:

  • Licenca za rad
  • Odgovorna, ozbiljna i pouzdana osoba
  • Psihička, fizička i zdravstvena sposobnost za rad u noćnim satima

Uslovi za kandidate:

  • srednje obrazovanje u četvorogodišnjem i trogodišnjem trajanju
  • Iskustvo u obavljanju posla noćnog čuvara smatraće se prednošću

Uslovi rada:

  • Redovna isplata zarade
  • Rad u pozitivnom okruženju

Rok za konkurisanje: 02.04.2020.