A&P d.o.o. Beograd

locationBeograd, Maršala Tita 204, Dobanovci

A&P (Andreou and Paraskevaides) DOO, je ovlašćena punionica Pepsi proizvoda, sa sedištem u Dobanovcima, u Beogradu.

Pravno lice je osnovano u januaru 1998. godine od kada poseduje ekskluzivni ugovor o punjenju i prodaji Pepsi proizvoda sa PepsiCo International.

A&P d.o.o. nastoji da obezbedi zdrav rast poslujući u okruženju gde zaposleni, partneri, potrošači i zajednica prepoznaju naše kvalitete i vrednosti - odgovornost, integritet, pouzdanost, posvećenost i kompetentnost.

Za podršku našim timovima u sektorima proizvodnje i distribucije tražimo kanditata za poziciju:

VILJUŠKARISTA

1 izvršilac

Opis posla:

  • Rukovanje i upravljanjem viljuškarom za snabdevanje ambalažom linije proizvodnje, preuzimanje gotove robe sa linije proizvodnje, skladištenje i utovar iste.

Uslovi:

  • Dozvola za upravljanje viljuškarom;
  • Lekarsko uverenje o zdravstvenoj sposobnosti za upravljanje viljuškarom;
  • Najmanje 1 godina radnog iskustva na poslovima vozača viljuškara;
  • Odgovornost, odlučnost i zrelost u radu;
  • Poželjno je da kandidat poseduje vozačku dozvolu C kategorije.

A&P d.o.o. vam nudi odgovornu poziciju, uz stimulativne uslove rada.

Ukoliko smatrate da možete doprineti daljem unapređenju naše distribucije robe, molimo vas da svoju prijavu i biografiju, pošaljete elektronski.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor. Diskrecija dostavljeih biografija je zagarantovana.